Series
Ratings
89- Run HanyRated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- Daddy FishRated ★ 5.0
- The CravingsRated ★ 5.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 5.0- The Cravings - Temple StayRated ★ 5.0
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5