Movies
Ratings
107
Ex MachinaRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
TranceRated ★ 2.0
Shallow GraveRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
SunshineRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 2.5
Brain on FireRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5