Movies
Ratings
106
Crush and BlushRated ★ 0.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
MulanRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.5
WantedRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Venus and MarsRated ★ 0.5
JumperRated ★ 3.0