Series
Ratings
51
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0