Titles you rated
The SacrificeRated ★ 2.5
The SinRated ★ 1.5
FargoRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5