Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5