Movies
Ratings
208
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 3.0