Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0