Movies
Ratings
313
ZodiacRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
BlendedRated ★ 3.0
Very Good GirlsRated ★ 2.5
Far and AwayRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 3.5