Series
Ratings
252
Mischievous KissRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 1.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 1.5
Twenty Years OldRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.0
BloodRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0