Titles you rated
Blue TowerRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0