Series
Ratings
30
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0