Movies
Ratings
19
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0