Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.0- CosmosRated ★ 3.0
The Salt of the EarthRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5