Series
Ratings
75
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0