Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0