Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 1.0
WildRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5