Movies
Ratings
1325
Primal FearRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
SuburbiconRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 1.5
Apocalypse Z: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Terrifier 3Rated ★ 3.5
The ClinicRated ★ 1.5
The MustangRated ★ 1.0
Virus:32Rated ★ 0.5
ExtinctionRated ★ 2.5
InsanitariumRated ★ 2.5
Patient ZeroRated ★ 0.5
The CourierRated ★ 2.5- THE WILDRated ★ 2.0
Don't Hang UpRated ★ 2.5
ThelmaRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 2.0