Titles you rated
The K2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
IRISRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5