Series
Ratings
14
Worlds WithinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 0.5