Movies
Ratings
709
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5