Titles you rated
HomelandRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 2.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 2.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.0
OzarkRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5