Movies
Ratings
17
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5