Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0