Movies
Ratings
280
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Project SilenceRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5