Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 0.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 0.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 0.5