Movies
Ratings
315
Panic RoomRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 2.0