Titles you rated
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0