Series
Ratings
59
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5