Series
Ratings
35
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, I Love YouRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
WomanRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5