Movies
Ratings
551
Don't Look UpRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0