Series
Ratings
16
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0