Series
Ratings
99
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0