Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0