Series
Ratings
35
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0