Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0