Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0