Movies
Ratings
266
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0