Movies
Ratings
382
Citizen of a KindRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5