Series
Ratings
28
Game of ThronesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.0