Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 1.5
ChefRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5