Movies
Ratings
33
FrozenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0