Movies
Ratings
78
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0