Movies
Ratings
62
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0