Movies
Ratings
404
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0