Titles you rated
 The VanishedRated ★ 4.0 The VanishedRated ★ 4.0
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 4.5 Train to BusanRated ★ 4.5
 Keys to the HeartRated ★ 2.5 Keys to the HeartRated ★ 2.5
 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
 A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0 A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
 Mood of the DayRated ★ 2.0 Mood of the DayRated ★ 2.0
 Me Before YouRated ★ 4.5 Me Before YouRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 4.0 (500) Days of SummerRated ★ 4.0
 SpotlightRated ★ 3.0 SpotlightRated ★ 3.0
 Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5 Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
 Red Cliff Part IIRated ★ 3.0 Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
 Closer to HeavenRated ★ 3.5 Closer to HeavenRated ★ 3.5
 HarmonyRated ★ 3.5 HarmonyRated ★ 3.5
 Marriage BlueRated ★ 4.0 Marriage BlueRated ★ 4.0
 Tabloid TruthRated ★ 4.0 Tabloid TruthRated ★ 4.0
 The WhistleblowerRated ★ 3.5 The WhistleblowerRated ★ 3.5
 SpyRated ★ 4.5 SpyRated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0