Movies
Ratings
31
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
EquilibriumRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0