Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0