Movies
Ratings
149
Hachi-koRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Dorian GrayRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 1.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0