Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Seo BokRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
NewnessRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0